Konya Oto Kurtarma

Konya Oto Kurtarma

Konya Oto Kurtarma Hizmetlerinde 7 gün 24 saat eksiksiz arıza ve kurtarma hizmeti sunuyoruz.
Aracınızın bir arıza veya kaza geçirme talihsizliği nedeniyle kurtarılması gerekiyorsa Konya Oto Kurtarma olarak eksiksiz bir paket sunuyoruz. Kurtarma araçlarımız, aracınızın sorunsuz ve hasarsız bir şekilde kurtarılmasını sağlayan en son sürgülü platform teknolojisine sahip modern kamyonlardır.
Konya oto kurtarmada çalışan tüm sürücülerimiz araç kurtarma konusunda son derece eğitimlidir ve aracınızın kurtarılmasına yardımcı olan birçok teknik kurstan geçmiştir.
Size aracınızı güvenli bir şekilde seçtiğiniz varış noktasına geri getirme olanağı sunuyoruz. Ayrıca, aracınızın güvenli bir şekilde saklanması için güvenli gizli depolama tesisimiz de sunulmaktadır.

Taşıma ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, sizin için bir çözümümüz var.

  • Tam donanımlı servis araçlarımızdaki yol kenarı teknisyenlerimiz yolda, evde veya iş yerinde aracınızla ilgilenerek teşhis kontrolleri, akü marşları, tekerlek değişimi, kilitlenmeler ve çok daha fazlasını yapabilir.
  • Anahtarlarınızı arabanızda kilitlemek kolay bir hatadır, çok sinir bozucu ve uygunsuz olabilir ve her zaman en kötü zamanlarda olur.
  • Araçlarımız, gerekli tüm ekipmanlarla hazır olarak gelir ve hasar görmüş herhangi bir aracı kurtarabilir ve sizin için güvenli ve uygun olan güvenli bir yere çekebilir.
  • Güler yüzlü ve güvenilir ekibimiz, ister burundan kuyruğa kaza olsun, isterse birden fazla aracın karıştığı çok daha ciddi bir durum olsun, her türlü çekme kazasıyla nasıl başa çıkılacağı konusunda eğitilmiştir.
  • Özellikle araç kazası gibi hassas durumlar söz konusu olduğunda sıcak ve güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz.
Call Now Button