Konya Çekici

Konya Çekici

0553 425 79 31

Arıza Çekme veya Araç Kurtarmaya mı ihtiyacınız var? Konya Çekici ile şimdi iletişime geçin. Araba, römork, kamyon, otobüs, traktör, karavan veya diğer yol yüklerinizi çekmek için hazırız.
Arabalar, tıpkı diğer makineler gibi, bazen en beklenmedik anda bozulur. Acil durum araba arızası sizi hiçbir yerin ortasında mahsur bırakabilir. Bu nedenle, Konya Çekici ve oto kurtarma hizmetleri olarak beklenmedik bir araç arızası yaşayan müşterilerimize güvenilir çekici hizmetleri sunmaya kendimizi adadık. Beklenmedik durumlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyoruz.

Ayrıca Konya’nın tüm ilçelerinde düz yataklı çekici, oto enkaz, uzun mesafeli çekme, araç kurtarma hizmetleri, acil durum çekme ve kaza giderme dahil olmak üzere geniş bir çekici hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.

Konya Çekici tamamen lisanslı, bağlı ve akreditedir. Verdiğimiz tüm hizmetlerde en yüksek standartları karşıladığımızdan emin oluruz. Müşterilerimize otomobillerinin en yüksek standartlarını ve en yüksek güvenliğini garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını anlayan uzman çekici teknisyenlerimiz, çalışmak için arkadaş canlısıdırlar.

Müşterilerin farklı otomatik ve çekici ihtiyaçları olduğu doğrudur.

  • Eşsiz çekici ve oto ile ilgili hizmetlerimizle onları güvenli bir şekilde tekrar yola çıkaracağımızdan eminiz.
  •  En son teknoloji ürünü çekme araçlarını ve ekipmanlarını kullanıyoruz.
  •  Bu, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun güvenli ve emniyetli çekme ve oto tamir hizmetlerini kolaylaştırmamızı sağlar.
  • Tüm tekerleklerden çekişli araçlar da dahil olmak üzere tüm araba modelleri için uygun çekici hizmetleri sunuyoruz.
  • Olağanüstü yüksek kaliteli çekme ve otomobil hizmetleri sunma konusundaki onlarca yıllık deneyimimizle gurur duyuyoruz.
Call Now Button